Złoty katalog polskich stron

Wyszukaj stronę:

 • Dj Event Group

  Dj Event Group


  Impreza firmowa to doskonały sposób na integrację pracowników oraz poprawę ich relacji i zaufania. Większość czasu spędzamy w pracy, warto więc zadbać o to, aby była ona lubiana przez pracownika. W ostatnim czasie popularnym trend...

  Dodano: 29 10 2018
  WWW: dj-dj.pl
  Wyświetleń: 31
  Wejść: 5
 • Bartłomiej Sochański

  Bartłomiej Sochański


  Bartłomiej Sochański urodzony w Szczecinie, 11 lutego 1955 roku. Z zawodu prawnik, ale również polityk i samorządowiec. Ukończył studia na Wydziale Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
  Po studiach pracował w ...

  Dodano: 09 11 2018
  WWW: sochanski.pl
  Wyświetleń: 16
  Wejść: 4
 • Hipnoterapia Sempergo

  Hipnoterapia Sempergo


  Hipnoterapia to uznana w świecie psychologii i psychiatrii metoda pozwalająca na pozbycie się wszystkiego tego co jest postrzegane jako ciężar emocjonalny. Hipnoterapia prowadzi do polepszenia jakości życia i zyskania dystansu do ...

  Dodano: 08 11 2018
  WWW: sempergo.pl
  Wyświetleń: 18
  Wejść: 4
 • Butzbach Torsystem

  Butzbach Torsystem


  Butzbach jest niemiecką marką, której oferta obejmuje bramy przemysłowe dla różnych branż. Przede wszystkim, firma oferuje najwyższej jakości bramy hangarowe, segmentowe (w tym bramy segmentowe Vision) oraz szybkobieżne.
  Bra...

  Dodano: 14 11 2018
  WWW: butzbach.pl
  Wyświetleń: 5
  Wejść: 1
 • Serwis pieców Radwin

  Serwis pieców Radwin


  Serwis pieców Radwin to nowoczesna firma usługowa zajmująca się profesjonalnym serwisem pieców i kotłów gazowych. Radwin obsługuje wszystkie typy kotłów gazowych ze szczególnym naciskiem na te produkowane przez marki Buderus i Vie...

  Dodano: 07 11 2018
  WWW: radwin-serwis.pl
  Wyświetleń: 20
  Wejść: 3

Prosta mała księgowość z SKP

 • Dodano: 25 03 2016r.
 • Kliknięć w adres www: 8
 • Wyświetleń tej strony: 336
 • Łączny CTR: 2.38%

Osoby tracące pracę etatową coraz częściej myślą o założeniu własnej firmy. Zasadniczo prowadzenie działalności gospodarczej nie jest zadaniem w naszym kraju prostym, ale jeżeli sprostamy wszystkim urzędowym żądaniom, to bez wątpienia przed nami wspaniały biznes. Musimy jednak skupić się na wielu kwestiach, takich jak na przykład rozwiązania podatkowe jakie wybieramy w naszej firmie. Mogą to być chociażby ryczałt ewidencjonowany czy księga przychodów i rozchodów (kpir). Przydać się może wszystkim osobom decydującym się na samodzielne rozliczenia swojej firmy przed urzędami dobry program księgowy jak np. SKP - Super Księga Podatkowa, jaki uczyni, że mała księgowość będzie prosta.
Jego obsługa z reguły jest niebywale łatwa i nie powinniśmy mieć z tym żadnych problemów. Z reguły w ten sposób prowadzona mała księgowość daje spore oszczędności w firmie i pozwala na jej rozwój. Prowadzenie bowiem działalności w maksymalnie samodzielny sposób zawsze będzie wydatnie zmniejszało koszty jakie musimy na ten cel ponosić. A jednocześnie kpir program księgowy SKP – mała księgowość sprawi, że będziemy dokładnie wiedzieli co dzieje się w naszym biznesie.
Takie rozwiązania księgowe na pewno będą dla Cebie zaskakująco łatwe i spowodują, że szybko udoskonalisz swój biznes w dobrym kierunku. To tanie i niezwykle wydajne podejście do tematu biznesu. Zajrzyj do Internetu i pobierz wersję testową kpir programu Super Księga Podatkowa, sprawdź jak prosta z jego użyciem jest mała księgowość w firmie!

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Prosta mała księgowość z SKP
Prosta mała księgowość z SKP
 • Ocena:

  Ocena: 2.3/10 (18 głosów)