Złoty katalog polskich stron

Wyszukaj stronę:

 • Pamir

  Pamir


  Pamir z miasta Rumia jest firmą która zajmuje się się produkcją, montażem i serwisem różnego rodzaju okien, drzwi, bram parapetów, ale przede wszystkim osłon okiennych, takich jak moskitiery, żaluzje, rolety czy plisy.

  Dodano: 13 08 2019
  WWW: pamirrumia.pl
  Wyświetleń: 21
  Wejść: 1
 • Global Therapy

  Global Therapy


  Global Therapy to gabinet fizjoterapii we Wrocławiu.
  Stacjonuje przy ulicy Piławskiej 18
  Prowadzi go Mgr. Grzegorz Tokarczyk absolwent Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu.
  Pomaga osobą które borykają się z p...

  Dodano: 09 08 2019
  WWW: globaltherapy.pl
  Wyświetleń: 29
  Wejść: 2

Prosta mała księgowość z SKP

 • Dodano: 25 03 2016r.
 • Kliknięć w adres www: 11
 • Wyświetleń tej strony: 500
 • Łączny CTR: 2.2%

Osoby tracące pracę etatową coraz częściej myślą o założeniu własnej firmy. Zasadniczo prowadzenie działalności gospodarczej nie jest zadaniem w naszym kraju prostym, ale jeżeli sprostamy wszystkim urzędowym żądaniom, to bez wątpienia przed nami wspaniały biznes. Musimy jednak skupić się na wielu kwestiach, takich jak na przykład rozwiązania podatkowe jakie wybieramy w naszej firmie. Mogą to być chociażby ryczałt ewidencjonowany czy księga przychodów i rozchodów (kpir). Przydać się może wszystkim osobom decydującym się na samodzielne rozliczenia swojej firmy przed urzędami dobry program księgowy jak np. SKP - Super Księga Podatkowa, jaki uczyni, że mała księgowość będzie prosta.
Jego obsługa z reguły jest niebywale łatwa i nie powinniśmy mieć z tym żadnych problemów. Z reguły w ten sposób prowadzona mała księgowość daje spore oszczędności w firmie i pozwala na jej rozwój. Prowadzenie bowiem działalności w maksymalnie samodzielny sposób zawsze będzie wydatnie zmniejszało koszty jakie musimy na ten cel ponosić. A jednocześnie kpir program księgowy SKP – mała księgowość sprawi, że będziemy dokładnie wiedzieli co dzieje się w naszym biznesie.
Takie rozwiązania księgowe na pewno będą dla Cebie zaskakująco łatwe i spowodują, że szybko udoskonalisz swój biznes w dobrym kierunku. To tanie i niezwykle wydajne podejście do tematu biznesu. Zajrzyj do Internetu i pobierz wersję testową kpir programu Super Księga Podatkowa, sprawdź jak prosta z jego użyciem jest mała księgowość w firmie!

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Prosta mała księgowość z SKP
Prosta mała księgowość z SKP
 • Ocena:

  Ocena: 2.4/10 (26 głosów)