Złoty katalog polskich stron

Wyszukaj stronę:

 • Pamir

  Pamir


  Pamir z miasta Rumia jest firmą która zajmuje się się produkcją, montażem i serwisem różnego rodzaju okien, drzwi, bram parapetów, ale przede wszystkim osłon okiennych, takich jak moskitiery, żaluzje, rolety czy plisy.

  Dodano: 13 08 2019
  WWW: pamirrumia.pl
  Wyświetleń: 21
  Wejść: 1
 • Global Therapy

  Global Therapy


  Global Therapy to gabinet fizjoterapii we Wrocławiu.
  Stacjonuje przy ulicy Piławskiej 18
  Prowadzi go Mgr. Grzegorz Tokarczyk absolwent Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu.
  Pomaga osobą które borykają się z p...

  Dodano: 09 08 2019
  WWW: globaltherapy.pl
  Wyświetleń: 29
  Wejść: 2

Service On Time

 • Dodano: 28 11 2018r.
 • Kliknięć w adres www: 4
 • Wyświetleń tej strony: 167
 • Łączny CTR: 2.4%

Service On Time jest firmą, której zakres usług obejmują wszelkie czynności serwisowe i naprawcze. Urządzenia, jakie są poddawane naprawie, to bramy przemysłowe oraz systemy przeładunkowe.

W Polsce, w różnych miastach znajduje się ponad 20 ekip serwisowych. Firma działa na terenie całego kraju, przez co wiele firm może skorzystać z pomocy. Serwisanci są w stanie zająć się urządzeniami pochodzącymi od większości producentów europejskich.

Usługi, jakie proponuje firma, są podzielone na trzy główne obszary. Pierwszy z nich obejmuje czynności serwisowe bram przemysłowych i systemów przeładunkowych wszystkich producentów. Drugi z kolei, skupia się na naprawie bram i systemów różnych marek. Trzecim obszarem działania, jest sprzedaż akcesoriów i części do bram.

Ekipa Service On Time zapewnia indywidualne podejście do każdego klienta. Skład każdego serwisu to doświadczeni i odpowiednio przeszkoleni pracownicy. Dzięki umiejętnościom i wiedzy pracowników, mogą Państwo liczyć na najwyższą jakość usług.

Firma gwarantuje swoje usługi nie tylko w dni robocze, ale i w weekendy. Całotygodniowa pomoc serwisowa pozwala na dokonanie szybkiej naprawy niedziałających lub wadliwych urządzeń. Awaria może mieć miejsce każdego dnia tygodnia, co specjaliści biorą pod uwagę.

Specjaliści z Service On Time oferują bezpłatne konsultacje oraz audyty produktów. W razie potrzeby, mogą Państwo również liczyć na fachowe doradztwo odnośnie zakupu nowych części lub ich wymiany.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Service On Time
Service On Time
 • Ocena:

  Ocena: 4.9/10 (7 głosów)

 • Województwo: Dolnośląskie