Złoty katalog polskich stron

Wyszukaj stronę:

 • Service On Time

  Service On Time


  Service On Time jest firmą, której zakres usług obejmują wszelkie czynności serwisowe i naprawcze. Urządzenia, jakie są poddawane naprawie, to bramy przemysłowe oraz systemy przeładunkowe.

  W Polsce, w różnych miastach ...

  Dodano: 28 11 2018
  WWW: serviceontime.pl
  Wyświetleń: 32
  Wejść: 2
 • Butzbach Torsystem

  Butzbach Torsystem


  Butzbach jest niemiecką marką, której oferta obejmuje bramy przemysłowe dla różnych branż. Przede wszystkim, firma oferuje najwyższej jakości bramy hangarowe, segmentowe (w tym bramy segmentowe Vision) oraz szybkobieżne.
  Bra...

  Dodano: 14 11 2018
  WWW: butzbach.pl
  Wyświetleń: 36
  Wejść: 7
 • Ditex

  Ditex


  Ditex oferuje najlepsze rozwiązania dla przemysłu. Głównym produktem firmy są przemysłowe bramy szybkobieżne.

  Firma zapewnia specjalistyczne doradztwo, zarówno w zakresie wyboru i zakupu, jak i podczas występowania awa...

  Dodano: 28 11 2018
  WWW: www.ditex.com.pl/bramy-szybkobiezne
  Wyświetleń: 18
  Wejść: 2
 • PROOIL

  PROOIL


  Przedsiębiorstwo PROOIL jest wiodącym dostawcą produktów z zakresu środków smarnych, akcesoriów smarowych, pomp oraz układów centralnego smarowania. Oferujemy produkty najwyższej jakości, jak również profesjonalną obsługę oraz dor...

  Dodano: 20 11 2018
  WWW: prooil.pl
  Wyświetleń: 23
  Wejść: 2

Service On Time

 • Dodano: 28 11 2018r.
 • Kliknięć w adres www: 2
 • Wyświetleń tej strony: 32
 • Łączny CTR: 6.25%

Service On Time jest firmą, której zakres usług obejmują wszelkie czynności serwisowe i naprawcze. Urządzenia, jakie są poddawane naprawie, to bramy przemysłowe oraz systemy przeładunkowe.

W Polsce, w różnych miastach znajduje się ponad 20 ekip serwisowych. Firma działa na terenie całego kraju, przez co wiele firm może skorzystać z pomocy. Serwisanci są w stanie zająć się urządzeniami pochodzącymi od większości producentów europejskich.

Usługi, jakie proponuje firma, są podzielone na trzy główne obszary. Pierwszy z nich obejmuje czynności serwisowe bram przemysłowych i systemów przeładunkowych wszystkich producentów. Drugi z kolei, skupia się na naprawie bram i systemów różnych marek. Trzecim obszarem działania, jest sprzedaż akcesoriów i części do bram.

Ekipa Service On Time zapewnia indywidualne podejście do każdego klienta. Skład każdego serwisu to doświadczeni i odpowiednio przeszkoleni pracownicy. Dzięki umiejętnościom i wiedzy pracowników, mogą Państwo liczyć na najwyższą jakość usług.

Firma gwarantuje swoje usługi nie tylko w dni robocze, ale i w weekendy. Całotygodniowa pomoc serwisowa pozwala na dokonanie szybkiej naprawy niedziałających lub wadliwych urządzeń. Awaria może mieć miejsce każdego dnia tygodnia, co specjaliści biorą pod uwagę.

Specjaliści z Service On Time oferują bezpłatne konsultacje oraz audyty produktów. W razie potrzeby, mogą Państwo również liczyć na fachowe doradztwo odnośnie zakupu nowych części lub ich wymiany.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Service On Time
Service On Time
 • Ocena:

  Ocena: 7.0/10 (1 głos)

 • Województwo: Dolnośląskie