Złoty katalog polskich stron

Wyszukaj stronę:

 • Monitoring bezprzewodowy

  Monitoring bezprzewodowy


  Przedsiębiorstwo dostarczające zgodne z najnowszymi technologiami układy zabezpieczenia mieszkań i działek przed włamaniem, grabieżą bądź uszkodzeniem mienia. W swoim asortymencie posiada alarmy domowe, układy monitorowania, rejes...

  Dodano: 18 02 2019
  WWW: jacservis-system.com
  Wyświetleń: 26
  Wejść: 3
 • Fotografia ślubna Kraków

  Fotografia ślubna Kraków


  Nie wszystkie pary postanawiają się pobrać, część z nich boi się nowego życia. Jeżeli Ty i Twój partner (bądź partnerka) nie obawiacie się wspólnej przyszłości tudzież planujecie w niedalekim czasie uroczystość weselną, to dobrze ...

  Dodano: 14 02 2019
  WWW: barteczko.pl
  Wyświetleń: 19
  Wejść: 3
 • Firma Handlowo Usługowa ''Urlik''

  Firma Handlowo Usługowa ''Urlik''


  Firma Urlik prowadzi sklep internetowy eRozkosz. Asortyment sklepu obejmuje różnego rodzaju gadżety erotyczne dla kobiet i mężczyzn. Z oferta przeznaczona jest dla par oraz dla singli.

  Produkty dzielą się na poszczegól...

  Dodano: 05 04 2019
  WWW: erozkosz.pl
  Wyświetleń: 28
  Wejść: 4
 • Www.automotocentrum.com.pl - mechanika pojazdowa kraków

  Www.automotocentrum.com.pl - mechanika pojazdowa kraków


  Bogate doświadczenie, korzystne ceny i szeroki zakres realizowanych usług to największe atuty naszego warsztatu, który zajmuje się mechaniką pojazdową kraków. Naszym priorytetem jest zagwarantowanie najwyższego poziomu świadczonyc...

  Dodano: 27 03 2019
  WWW: www.automotocentrum.com.pl
  Wyświetleń: 20
  Wejść: 2
 • Anglob.pl - radio budowlane

  Anglob.pl - radio budowlane


  Dobrej jakości sprzęt AGD cechuje się nie tylko funkcjonalnością, ale także niewygórowaną ceną oraz trwałością. Obiektem twoich poszukiwań jest dobra stacja pogodowa lub najlepsze słuchawki, które mogą nienagannie działać przez dł...

  Dodano: 19 02 2019
  WWW: anglob.pl
  Wyświetleń: 20
  Wejść: 3

Service On Time

 • Dodano: 28 11 2018r.
 • Kliknięć w adres www: 3
 • Wyświetleń tej strony: 116
 • Łączny CTR: 2.59%

Service On Time jest firmą, której zakres usług obejmują wszelkie czynności serwisowe i naprawcze. Urządzenia, jakie są poddawane naprawie, to bramy przemysłowe oraz systemy przeładunkowe.

W Polsce, w różnych miastach znajduje się ponad 20 ekip serwisowych. Firma działa na terenie całego kraju, przez co wiele firm może skorzystać z pomocy. Serwisanci są w stanie zająć się urządzeniami pochodzącymi od większości producentów europejskich.

Usługi, jakie proponuje firma, są podzielone na trzy główne obszary. Pierwszy z nich obejmuje czynności serwisowe bram przemysłowych i systemów przeładunkowych wszystkich producentów. Drugi z kolei, skupia się na naprawie bram i systemów różnych marek. Trzecim obszarem działania, jest sprzedaż akcesoriów i części do bram.

Ekipa Service On Time zapewnia indywidualne podejście do każdego klienta. Skład każdego serwisu to doświadczeni i odpowiednio przeszkoleni pracownicy. Dzięki umiejętnościom i wiedzy pracowników, mogą Państwo liczyć na najwyższą jakość usług.

Firma gwarantuje swoje usługi nie tylko w dni robocze, ale i w weekendy. Całotygodniowa pomoc serwisowa pozwala na dokonanie szybkiej naprawy niedziałających lub wadliwych urządzeń. Awaria może mieć miejsce każdego dnia tygodnia, co specjaliści biorą pod uwagę.

Specjaliści z Service On Time oferują bezpłatne konsultacje oraz audyty produktów. W razie potrzeby, mogą Państwo również liczyć na fachowe doradztwo odnośnie zakupu nowych części lub ich wymiany.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Service On Time
Service On Time
 • Ocena:

  Ocena: 4.8/10 (4 głosów)

 • Województwo: Dolnośląskie