Złoty katalog polskich stron

Wyszukaj stronę:

 • Ditex

  Ditex


  Ditex oferuje najlepsze rozwiązania dla przemysłu. Głównym produktem firmy są przemysłowe bramy szybkobieżne.

  Firma zapewnia specjalistyczne doradztwo, zarówno w zakresie wyboru i zakupu, jak i podczas występowania awa...

  Dodano: 28 11 2018
  WWW: www.ditex.com.pl/bramy-szybkobiezne
  Wyświetleń: 19
  Wejść: 2
 • Service On Time

  Service On Time


  Service On Time jest firmą, której zakres usług obejmują wszelkie czynności serwisowe i naprawcze. Urządzenia, jakie są poddawane naprawie, to bramy przemysłowe oraz systemy przeładunkowe.

  W Polsce, w różnych miastach ...

  Dodano: 28 11 2018
  WWW: serviceontime.pl
  Wyświetleń: 32
  Wejść: 2
 • Butzbach Torsystem

  Butzbach Torsystem


  Butzbach jest niemiecką marką, której oferta obejmuje bramy przemysłowe dla różnych branż. Przede wszystkim, firma oferuje najwyższej jakości bramy hangarowe, segmentowe (w tym bramy segmentowe Vision) oraz szybkobieżne.
  Bra...

  Dodano: 14 11 2018
  WWW: butzbach.pl
  Wyświetleń: 37
  Wejść: 7
 • PROOIL

  PROOIL


  Przedsiębiorstwo PROOIL jest wiodącym dostawcą produktów z zakresu środków smarnych, akcesoriów smarowych, pomp oraz układów centralnego smarowania. Oferujemy produkty najwyższej jakości, jak również profesjonalną obsługę oraz dor...

  Dodano: 20 11 2018
  WWW: prooil.pl
  Wyświetleń: 24
  Wejść: 2

Ditex

 • Dodano: 28 11 2018r.
 • Kliknięć w adres www: 2
 • Wyświetleń tej strony: 19
 • Łączny CTR: 10.53%

Ditex oferuje najlepsze rozwiązania dla przemysłu. Głównym produktem firmy są przemysłowe bramy szybkobieżne.

Firma zapewnia specjalistyczne doradztwo, zarówno w zakresie wyboru i zakupu, jak i podczas występowania awarii i usterek. Usługa ta łączy się z działaniami serwisowymi i naprawczymi. Czynności serwisowe obejmują produkty zarówno w trakcie trwania gwarancji, jak i po jej zakończeniu.

Ditex zapewnia swoim klientom szeroki asortyment. Oprócz najwyższej jakości bram szybkobieżnych, oferta obejmuje zakres wszelakich części zamiennych, urządzeń oraz akcesoriów do bram.

Korzystając z usług firmy, mogą Państwo liczyć na profesjonalne podejście pracowników. Fachowa i szybka obsługa pozwala uzyskać bramę, która będzie służyć firmie przez lata. Montaż bram jest szybki i prosty - przemysłowe bramy szybkobieżne nie mają zbyt dużych wymagań co do montażu. Nie wymagają one dodatkowej przestrzeni z przodu, z tyłu, ani z rogu.

Rola, jaką spełnia wysokiej jakości brama szybkobieżna, to przede wszystkim ochrona danego pomieszczenia przed działaniem zbyt dużej różnicy temperatur. Oprócz tego, brama tego typu ma swoją specyfikę. Dzięki niej, żadna osoba niepowołana nie dostanie się do środka.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Ditex
Ditex
 • Ocena:

  Ocena: 3.0/10 (1 głos)

 • Województwo: Dolnośląskie