Złoty katalog polskich stron

Wyszukaj stronę:

 • Global Therapy

  Global Therapy


  Global Therapy to gabinet fizjoterapii we Wrocławiu.
  Stacjonuje przy ulicy Piławskiej 18
  Prowadzi go Mgr. Grzegorz Tokarczyk absolwent Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu.
  Pomaga osobą które borykają się z p...

  Dodano: 09 08 2019
  WWW: globaltherapy.pl
  Wyświetleń: 23
  Wejść: 2
 • Pamir

  Pamir


  Pamir z miasta Rumia jest firmą która zajmuje się się produkcją, montażem i serwisem różnego rodzaju okien, drzwi, bram parapetów, ale przede wszystkim osłon okiennych, takich jak moskitiery, żaluzje, rolety czy plisy.

  Dodano: 13 08 2019
  WWW: pamirrumia.pl
  Wyświetleń: 16
  Wejść: 1

Ditex

 • Dodano: 28 11 2018r.
 • Kliknięć w adres www: 5
 • Wyświetleń tej strony: 134
 • Łączny CTR: 3.73%

Ditex oferuje najlepsze rozwiązania dla przemysłu. Głównym produktem firmy są przemysłowe bramy szybkobieżne.

Firma zapewnia specjalistyczne doradztwo, zarówno w zakresie wyboru i zakupu, jak i podczas występowania awarii i usterek. Usługa ta łączy się z działaniami serwisowymi i naprawczymi. Czynności serwisowe obejmują produkty zarówno w trakcie trwania gwarancji, jak i po jej zakończeniu.

Ditex zapewnia swoim klientom szeroki asortyment. Oprócz najwyższej jakości bram szybkobieżnych, oferta obejmuje zakres wszelakich części zamiennych, urządzeń oraz akcesoriów do bram.

Korzystając z usług firmy, mogą Państwo liczyć na profesjonalne podejście pracowników. Fachowa i szybka obsługa pozwala uzyskać bramę, która będzie służyć firmie przez lata. Montaż bram jest szybki i prosty - przemysłowe bramy szybkobieżne nie mają zbyt dużych wymagań co do montażu. Nie wymagają one dodatkowej przestrzeni z przodu, z tyłu, ani z rogu.

Rola, jaką spełnia wysokiej jakości brama szybkobieżna, to przede wszystkim ochrona danego pomieszczenia przed działaniem zbyt dużej różnicy temperatur. Oprócz tego, brama tego typu ma swoją specyfikę. Dzięki niej, żadna osoba niepowołana nie dostanie się do środka.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Ditex
Ditex
 • Ocena:

  Ocena: 2.3/10 (6 głosów)

 • Województwo: Dolnośląskie