Złoty katalog polskich stron

Wyszukaj stronę:

 • Hotel Estera

  Hotel Estera


  Kraków to nie tylko cudowne atrakcje do zwiedzania, ale też wyjątkowe hotele. Jednym z takich magicznych miejsc jest Hotel Estera, który znajduje się w sercu urokliwego Kazimierza. Wystarczy krótki spacer, aby zobaczyć najważniejs...

  Dodano: 14 03 2024
  WWW: hotelestera.pl
  Wyświetleń: 33
  Wejść: 1

Fagumit-Producent Węży Gumowych i Tworzyw Sztucznych

 • Dodano: 15 12 2020r.
 • Kliknięć w adres www: 1
 • Wyświetleń tej strony: 198
 • Łączny CTR: 0.51%

FAGUMIT - Producent Węży Gumowych i Tworzyw sztucznych, To Wolbromska fabryka, której początki datują się na 1908 r. Od wielu lat mamy status największego i solidnego producenta węży gumowych w Polsce. Dajemy gwarancję wysokiej jakości węży. W ofercie firmy znajduje się ponad 50 różnego rodzaju węży.

Nasze produkty używane są w różnorakim przemyśle np: motoryzacja, przemysł spożywczy, rolnictwo, pożarnictwo, kopalnie. Produkujemy także węże specjalnego przeznaczenia. Spełniamy wszelkie krajowe i europejskie wymagania. Posiadamy wymagane certyfikaty, co daje gwarancję wysoką jakość węży.

Naszym celem jest zapewnienie Klientom zadowolenia wyrobów. Zapewniamy wyodrębnione potrzeby odnoszące się do wyrobów. Oprócz stabilnej lokaty w w naszym kraju mamy ambicję status szanowanego producenta węży w Europie i na świecie. Myśląc o komforcie pracy wdrożyliśmy kodeks etyczny. Posiadamy także System Zarządzania Jakością którego zakres obejmuje: projektowanie i produkcję węży, przewodów technicznych, wyrobów gumowych i wyrobów z tworzyw sztucznych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Fagumit-Producent Węży Gumowych i Tworzyw Sztucznych
Fagumit-Producent Węży Gumowych i Tworzyw Sztucznych
 • Ocena:

  Ocena: 2.0/10 (21 głosów)

 • Województwo: Małopolskie