Złoty katalog polskich stron

Wyszukaj stronę:

 • Global Therapy

  Global Therapy


  Global Therapy to gabinet fizjoterapii we Wrocławiu.
  Stacjonuje przy ulicy Piławskiej 18
  Prowadzi go Mgr. Grzegorz Tokarczyk absolwent Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu.
  Pomaga osobą które borykają się z p...

  Dodano: 09 08 2019
  WWW: globaltherapy.pl
  Wyświetleń: 29
  Wejść: 2
 • Pamir

  Pamir


  Pamir z miasta Rumia jest firmą która zajmuje się się produkcją, montażem i serwisem różnego rodzaju okien, drzwi, bram parapetów, ale przede wszystkim osłon okiennych, takich jak moskitiery, żaluzje, rolety czy plisy.

  Dodano: 13 08 2019
  WWW: pamirrumia.pl
  Wyświetleń: 21
  Wejść: 1

Butzbach Torsystem

 • Dodano: 14 11 2018r.
 • Kliknięć w adres www: 9
 • Wyświetleń tej strony: 141
 • Łączny CTR: 6.38%

Butzbach jest niemiecką marką, której oferta obejmuje bramy przemysłowe dla różnych branż. Przede wszystkim, firma oferuje najwyższej jakości bramy hangarowe, segmentowe (w tym bramy segmentowe Vision) oraz szybkobieżne.
Branże, dla jakich bramy są przeznaczone, to branża chemiczna i farmacja, dystrybucyjna, lotnicza, motoryzacyjna, produkcyjna i spożywcza.
Szeroki asortyment pozwala dopasować odpowiedni typ rozwiązania przemysłowego dla danej firmy.

Firma Butzbach działa na polskim rynku już od 25 lat. Jest ona reprezentowana przez polskie przedsiębiorstwo Torsystem. Polska firma cieszy się prawie 20-letnim stażem. Torsystem, oprócz bycia autoryzowanym przedstawicielem i dystrybutorem produktów marki Butzbach, zajmuje się również produkcją własnych bram przemysłowych oraz systemów przeładunkowych.
Współpraca obu firm opiera się wyłącznie na polskim kapitale.

Przemysł jest najbardziej wymagającą branżą. Z tego powodu, właściciele dużych firm, magazynów i fabryk wybierają jedynie sprawdzone marki, które mają ugruntowaną pozycję na rynku i cieszą się długim stażem.
Marka Butzbach może zapewnić swoim klientom najwyższą jakość swoich produktów ze względu na nowoczesne technologie wykorzystywane w procesie produkcji. Jednym z charakterystycznych tworzyw, jakie stosuje firma, jest włókno szklane. Są nim wypełniane panele bram, dzięki czemu zyskują one niezawodną trwałość, odporność na warunki atmosferyczne i estetyczny wygląd.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Butzbach Torsystem
Butzbach Torsystem
 • Ocena:

  Ocena: 3.5/10 (6 głosów)

 • Województwo: Dolnośląskie