Złoty katalog polskich stron

Wyszukaj stronę:

Opadające powieki

  • Dodano: 28 09 2023r.
  • Kliknięć w adres www: 0
  • Wyświetleń tej strony: 45
  • Łączny CTR: 0%

Tomasz jest od 2013 roku w trudnej walce z rzadką chorobą genetyczną, zwaną miopatią mitochondrialną. To schorzenie jest niezwykle trudne do zrozumienia i znoszenia, ponieważ wpływa na mitochondria, małe "elektrownie" wewnątrz komórek, które dostarczają energię organizmowi.

Miopatia mitochondrialna sprawia, że Tomasz codziennie zmaga się z chronicznym zmęczeniem i osłabieniem mięśni, co znacznie utrudnia wykonywanie nawet najprostszych czynności. Dodatkowo, towarzyszy mu polineuropatia, co oznacza uszkodzenie wielu nerwów obwodowych, wpływając negatywnie na zdolność ruchową i czucie. Tomasz cierpi również na ptozę, czyli opadające powieki, co znacząco komplikuje jego życie.

Niepełnosprawność, z którą Tomasz się zmaga, przysparza mu wielu trudności i wyzwań. Jednakże, Twoje wsparcie, zwłaszcza przekazywanie 1, 5% podatku w zeznaniu rocznym, może pomóc mu w uzyskaniu niezbędnej terapii, leczenia i rehabilitacji. Twoja darowizna stanowi pewny fundament do poprawy jakości jego życia i przywracania mu niezależności.

Twoje wsparcie ma ogromne znaczenie dla Tomasza. Pomaga mu utrzymać nadzieję na lepszą przyszłość i pokonanie trudności, jakie niesie ze sobą miopatia mitochondrialna. Dołączmy razem, aby wesprzeć Tomasza w jego wyjątkowej podróży i zapewnić mu wsparcie, którego tak bardzo potrzebuje.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Opadające powieki
Opadające powieki
  • Ocena:

    Ocena: 5.5/10 (4 głosów)