Złoty katalog polskich stron

Wyszukaj stronę:

 • Pozycjonowanie

  Pozycjonowanie


  Jako pozycjoner z wieloletnim doświadczeniem w SEO i pozycjonowaniu sklepów internetowych, mogę stwierdzić, że usługa SEO podlega ciągłej ewolucji. Zmieniają się metody, sposób doboru fraz oraz wyceny, ale jej cel pozostaje niezmi...

  Dodano: 14 06 2024
  WWW: mediastudio.pl/pozycjonowanie
  Wyświetleń: 8
  Wejść: 2
 • Comfortis

  Comfortis


  Firma "Comfortis" specjalizuje się w projektowaniu i montażu systemów wentylacji mechanicznej, zwłaszcza rekuperacji, dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i stosowaniu wysok...

  Dodano: 04 06 2024
  WWW: comfortis.pl
  Wyświetleń: 11
  Wejść: 2

Opadające powieki

 • Dodano: 28 09 2023r.
 • Kliknięć w adres www: 2
 • Wyświetleń tej strony: 97
 • Łączny CTR: 2.06%

Tomasz jest od 2013 roku w trudnej walce z rzadką chorobą genetyczną, zwaną miopatią mitochondrialną. To schorzenie jest niezwykle trudne do zrozumienia i znoszenia, ponieważ wpływa na mitochondria, małe "elektrownie" wewnątrz komórek, które dostarczają energię organizmowi.

Miopatia mitochondrialna sprawia, że Tomasz codziennie zmaga się z chronicznym zmęczeniem i osłabieniem mięśni, co znacznie utrudnia wykonywanie nawet najprostszych czynności. Dodatkowo, towarzyszy mu polineuropatia, co oznacza uszkodzenie wielu nerwów obwodowych, wpływając negatywnie na zdolność ruchową i czucie. Tomasz cierpi również na ptozę, czyli opadające powieki, co znacząco komplikuje jego życie.

Niepełnosprawność, z którą Tomasz się zmaga, przysparza mu wielu trudności i wyzwań. Jednakże, Twoje wsparcie, zwłaszcza przekazywanie 1, 5% podatku w zeznaniu rocznym, może pomóc mu w uzyskaniu niezbędnej terapii, leczenia i rehabilitacji. Twoja darowizna stanowi pewny fundament do poprawy jakości jego życia i przywracania mu niezależności.

Twoje wsparcie ma ogromne znaczenie dla Tomasza. Pomaga mu utrzymać nadzieję na lepszą przyszłość i pokonanie trudności, jakie niesie ze sobą miopatia mitochondrialna. Dołączmy razem, aby wesprzeć Tomasza w jego wyjątkowej podróży i zapewnić mu wsparcie, którego tak bardzo potrzebuje.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Opadające powieki
Opadające powieki
 • Ocena:

  Ocena: 3.7/10 (13 głosów)