Złoty katalog polskich stron

Wyszukaj stronę:

 • Sklejka PLUS

  Sklejka PLUS


  Sklejka PLUS to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem, która oferuje produkty wykorzystywane w branży podłogowej, transportowej, budowlanej i meblarskiej. Jako doświadczony dystrybutor sklejek oraz płyt drewnopodobnych ...

  Dodano: 10 01 2023
  WWW: sklejkaplus.eu
  Wyświetleń: 16
  Wejść: 0

Świat Kneippa - naturalne kosmetyki

 • Dodano: 21 06 2020r.
 • Kliknięć w adres www: 10
 • Wyświetleń tej strony: 204
 • Łączny CTR: 4.9%

Kosmetyki Kneipp już od ponad 100 lat dowodzą, że to, co najlepsze tkwi jak zawsze w przyrodzie. Naturalne produkty z roślinnymi ekstraktami są dedykowane do codziennej pielęgnacji i do każdego rodzaju skóry. Sole do kąpieli, żele pod prysznic czy olejki do ciała nie tylko odżywią naszą skórę, ale dodadzą jej blasku i dostarczą niezbędnych składników.
Produkty marki Kneipp nie bez powodu są głównie przeznaczone do kąpieli. Ma to związek przede wszystkim z ich twórcą – Sebastianem Kneippem, który w XIX wieku odkrył niezwykłe właściwości wody. To właśnie dzięki niej udało mu się uleczyć z ciężkiej choroby. Od tego czasu zgłębiał on wiedzę na temat samej hydroterapii, jak i wyciągów z roślin, które mają działanie lecznice. Tym sposobem powstały kosmetyki naturalne, które do dzisiaj zachowują fundamenty filozofii ich twórcy.

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Świat Kneippa - naturalne kosmetyki
Świat Kneippa - naturalne kosmetyki
 • Ocena:

  Ocena: 2.0/10 (22 głosów)